Acdsee 5

pomôžte: stiahol som acdsee 5 trial power pack a nemôžem ho cracknuť

Odpovědi na otázku

A to ti nestačila 4, ta cracknout šla?. Nejdřív zjistím, jestli je crack a pak něco stahuju.

Ale na petku cracky jsou, jsou ke stazeni i plne verze, nebudu radit kde, to by mel moc jednoduche, ja jsem si je nasel bez problemu a hned nekolik. Proste pohodlnost nekterych lidi je nebetycna, pokud chci neco ukrast, musim vynalozit nejake usili, prece nemuzu pocitat ze mi to nekdo prinese az do postele.

možno nie som až tak skúsený, cracky som nejaké našiel ale nepomohlo. Ak by bolo možné najradšej by som si stiahol plnú verziu. Pomôž

Nezkoumal jsem, jestli na pětku existují nebo ne. Pokud ano, jak říkáš, tak pravděpodobně to neumí cracknout. V tom případě by se raději měl spokojit s nějakým freewarem, tam nic nepo*urví.   Když on si každej myslí, že pro práci s počítačem si stačí přečíst jednu brožurku z hypermarketu za 99 korun a už jsem počítačový genius.

...a proc nepouzijes nejakej p2p program??? Nejlepsi je Direct Connect ++ je free a najdes tam uplne vsechno kolík