» Poradna » Programy

ACDSee - jak ulozit zmenu nastaveni

Ahoj, v ACDSee se mi fotka otevre velika a kdyz chci, abych ji videl celou na obrazovce, zatrhnu si volbu auto-shrink to fit. Ale kdyz zavru program, pri dalsim spusteni se mi zase fotka neukazuje cela, ale jen jeji cast (pisi o fotkach vetsich, nez je rozliseni monitoru). Pouzivam leta verzi 2.41. Muzete mi poradit, jak to ulozit? Na starem ntb jsem to nejak udelal, ale ted se s tim peru a nemuzu na to prijit.... Diky za pomoc

Odpovědi na otázku

Vždycky fungovalo zaškrtnout Shrink to fit, Zoom to fit a Save defaults. Možná tam dáváš jen OK a neuloží se to.

Lockneš zoom nebo viz výše, když to léta používáš (já od verze 3.1 a W95) tak by jsi pár ENG výrazů už mohl umět. A to se nezlob, že jsem jízlivej.

Zobrazit si to umí, neumí to uložit, takže tohle mu asi moc nepomůže. I když nesnáším zbytečné zasí*ání internetu zbytečnýma obrázkama, TENHLE mu pomůže http://abload.de/image.php

No já když to zde dám tak to platí i pro další spuštění to je divné. Min. ve verzi 2.5 to tak hraje.

No hele:http://abload.de/img/xpsnap0002tukh7.pnga když to nezatrneš uloží se to, když ano bude vždy obnoven implicitní mód.

Jo, i to je možné, ale píše jasně 'Pouzivam leta verzi 2.41.' Takže jak to hraje ve verzi 2.5 mu asi nic nevyřeší.

Ach jo tak starou verzi nemám to je hotová archeologie. Bohužel si už nepamatuji, že to bylo u před 2.5 jinak je to velice, velice dávno to měl Žižka ještě "vobě" "voči".