» Poradna » Programy

Access - funkce obrátit text v poli

Zdravím, vím, že v Accessu existuje funkce, která "obrátí" text v poli. Takže pokud bylo v textovém poli původně AHOJ, tak po použití funkce bude napsáno JOHA. Bohužel si nemůžu vzpomenout na název té funkce. Nevíte někdo, o jakou fci jde? Díky

Odpovědi na otázku

Sice je to pro mne nepochopitelné (proč ?), ale zde je fce StrReverse(«řetězec») .

Díky moc. Pomůže mi to s tímto: http://www.zive.cz/poradna/access---datum/sc...

To by mne zajímalo, jak. Nevím, o kolik se jedná záznamů, ale já bych spíš zkusil fci "Zprava(text;10) a podle výsledku bych buď pokračoval dál nebo to provedl asi ručně (nové pole v tab).