» Poradna » Programy

AC UNITY páda.. padá... padá

Ahoj, zakoupil jsem si před týdnem hru AC UNITY, ale pořád mi padá moje sestava: MSI R9 380 2G, I5 4460, RAM 8GB, MSI Z97 PC MATE, SSD SAMSUNG EVO 850, zkoušel jsem řadu fixů , už si fakt nevím rady, jinak mám na UPLAY, tady jsou různé fixy co jsem zkoušel.... Spustit v offline režimu, změnit rozlišení, spustit v okně, spustit jako správce, vymazat ACU.exe z hlavní složky a z dokumentů složku AC UNITY a pak ji obnovit přes prohledávaní souborů v UPLAY, updatovat Windows, ovladače od grafiky jsou nejnovější, sfc /SCANNOW jsem zkoušel, vypnout WINDOWS DEFENDER, má někdo ještě nějaké nápady ? Žádné čistíci aplikace jako Advanced system care nepoužívám, používám jenom MALWARE BYTES, ADW CLEANER, VYČIŠTĚNÍ DISKU.... Jinak je to tady ta chyba: ACU.EXE has stopped working... Ještě mám WINDOWS 10 64bit, jestli to není nějak spojené s WIN 10 -_-

Odpovědi na otázku

Teplotama to taky není, další celý den se zabývám zasraným UBISOFTEM.....

A spustit AC Unity zpětnou kompatibilitou Windows 7 jsi zkoušel?

Ano..

Ahoj Windows 10 problém s Unity nemá, nainstaloval si ovladače co jsou ve složce hry ?

Tam bude maximálně Vcredist, DirectX a PhysX ne?

jo všechno co tam je tak nahoď

Je tam ještě nějakej UPLAY installer ve složce Software, nahozeny mam directx a VCredist, to mam taky spustit uplay installer...

Ano...

Ještě jsem těd stáhnul ty visual od microsoftu 2015, měl jsem nejnovější 2013, snad to pomůže...

https://ctrlv.cz/vDKu dívejte co mi to hodilo za error, nevíte jak to zpravit ?

Tohle už zavání podělaným systémem.