» Poradna » Programy

Ableton Suite v8.0.3 - je to vhodný program?

Chtěl jsem si vyzkoušet základy mixování a našel jsem tu prý ,,jeden z nejlepších nástrojů pro mixování a úpravu skladeb.Poraďte jestli je to good,nebo jestli neznáte lepší?A co třeba Fruity Loops?

Předem děkuji za vlídné odpovědi

Odpovědi na otázku

na mixování můžeš použít i free soft Mixx:
http://www.mixxx.org/...

a existují i různé jednodušší softy, mrkni na Slunečnici. Přinejmenším na vyzkoušení pro začátek v pohodě. Pokud si chci oříznout kus skladby z MP3, tak taky nemusím nutně mít Sound Forge, ale stačí třeba Audacity.

na mixovanie okrem už menovaných môžeš použiť freeware aodix,macaw,javadaw,zynewave podium,torq le,energyXT,uvi soundstation a x iných,ťažko povedať,ktorý je lepší alebo horší,každý má to svoje plus aj mínus a často záleží aj od použitého vybavenia a čo konkrétne ideš mixovať...