» Poradna » Ostatní

ABIT BE6 II

Zdravim nechodi mi disk Seagate na motheboardu Abit BE 6 II nekde jsem videl navod, ale nevim kde pokud nekdo vi jak to rozchodit at napise Po instalaci windows 98SE a po pridani zvukovky SB live value mi pocitac nenastartuje pouze v rezimu nouze

Odpovědi na otázku

měl jsem se zvukovkou podobný problém a pomohlo mi provedení instalace win98 bez sb a jeho následné přidání do již zinstalovaného počítače (včetně všech ovladačů). hodně štěstí.

Kdyz jsem na ABITU nainstaloval SB tak mi windowsy nanabehly. Vyhodily chybu ovladace. Je nutne si sehnat SW SBLIWARE v3.0 nebo nejaky update driveru. Pak po nainstalovani novych driveru (9/1999 posledni aktualizace) vse fungovalo OK.

Pod W98SE. Pokud instaluji ovladace pro SB driv nez pro radic HPT366 ATA/66, tak dojde pri zavadeni "ovladace" pro emulaci SB pro DOS k vytvrdnuti systemu. Kdyz nainstaluji ATA/66 driv, tak jde pak instalace SB jako po masle. Mozna to byla nahoda, ale mne se to stalo uz dvakrat...