» Poradna » Ostatní

A4Tech Bloody Terminator TL8 Laser

Máte někdo tuhle myš?Dík

Odpovědi na otázku

Já ne. Nemáš zač.

Zdravím, potřeboval bych hodně nutně nějaké vysvětlení k nastavení. Software není v češtině!! Nastavení prostě nechápu, Core 1, Core 2 atd. Potřebuji prostě vědět co a jak přesně funguje abych mohl plně využít nastavení při hraní. Ten cár papíru co k tomu dávají jako vysvětlivku v češtině je k ničemu! Děkuji za každou pomoc.

Tu myš jsem si právě koupil a je bezva. Tak nastavení je jednoduché, záleží na to co chceš.