» Poradna » Programy

A znova

MB P4M800-M7
Presh (shift-Tab) key display network boot option menu
Try network boot first then local drives
chlapi pomozte , no neviem ,kde sa to boot zo siete da v Biose vypnut
skusam to i ono-no neviem pls poradte
budem velmi vdacny

Odpovědi na otázku

nastav si boot z hdd

no tak to by bolo to najlahsie.ale je to niekde inde v nastaveni ,ale vravim neviem kde

Založením dalšího a dalšího vlákna nic nevyřešíte!
www.zive.sk ...
... bude další!?!

Kdyby se tady nezakládali další a další vlákna, nepokládali stále dokola tytéž otázky a neřešily kraviny jako jestli Linux nebo Windows .... tak se tady nic neděje

kym to nevyriesime -nato to tu forum je nie?

Ve vašem případě, dle mého osobního úsudku, počet zbytečně založených vláken bude nakonec limitovat k nekonečnu...

Již jsem to snad psal! Stáhněte si laskavě ten manuál, odkazy už dávno máte!!
Main menu > Advanced BIOS Features >
1. Pořadí disků (Hard Disk Boot Priority)
2. Pořadí bootování a zařízení - ty anglické řadové číslovky a vypnout Boot Other Device.

Ač anglicky neumím ani slovo, tak toto je tak křišťálově jasné, že křišťálově jasnější to snad ani není možné!!

redakcia upozornena!
neotravuj nas tu duplicitami, nevhodnymi nazvami tem.

|Budes se ptat dokola i kdyz ti bylo odpovezeno?

jj bolo? kde? hned to prepisem a dam pokoj! tak kde to mam prepisat v BIOSE ? dik za odpoved -nepostacujuca

kdybysis pohledal na netu navod jak nastavit bios! stačí se google spravně zeptat a najdes plno dokazu:http://www.google.cz/search...

Ale on ty odkazy, např na svethardware, už v minulých vláknech dostal!!

kdyz je nekdo natvrdlej tak tezko radit

Pokud je mi známo, pak natvrdlé maso se měkčí paličkou, enzymy, nebo ti šílenci na Discovery to zkoušeli různými výbušinami, např C4, černý prach,...