» Poradna » Počítačové sítě

A href bez uvozovek?

Zkouším na webu zadat klikací linky, v tomto formátu:

Portál Seznam

Co se stane, když tam před a za HTTP odkaz nedám ty uvozovky? Přece když mi to funguje, tak to je v pohodě, ne? Je v tom nějaký problém?
Ty uvozovky jsem zapomněl psát a nechce se mi tam vracet a dodělávat je ....

Odpovědi na otázku

pokud jsem to dobre pochopil, tak pokud to takhle udelas, tak html kod nebude validni a muzes s tim mit problemy v budoucnu (v nekterych prohlizecich) a nemusi Ti to dobre pochopit vyhledavaci boti

vzdycky je (podle me) dobre delat validni kod

Přesně jak napsal kolega. Fungovat to bude, ale nikdo Vám nezaručí, že ve všech prohlížečích. Prostě psát validní kód je základ, a zvyk je železná košile

viz. dva předchozí a ještě dodám, že pokud používáš nějaký editor na html (třeba PSPad, ten je hodně dobrej) tak stačí dát Najít a nahradit.... a uvozovky se doplní samy, případně napsat jednoduchý regulární výraz pro nahrazování

Díky moc všem! Jdu to spravit...