A DOST ! ! ! - ZATR. SLUNCE ...

JEŽÍŠI - JÁ TO SLUNCE SNAD ZNIČÍM (NĚJAK).
eXistuje nějaké clonítko/stínítko na monitor? Když svítí slunce, tak v monitoru vidím všechno možné - celý svůj pokoj a sebe - ale to co zrovna dělám na kompu NE - děs je to hlavně u her !
kde se to dá sehnat/koupit a za kolik asi?
(nebo bych si měl nechat zazdít okna ? ....)
=M=

Odpovědi na otázku

Snad nesedíš zády k oknu ?

Já mám monitor hnedka pod oknem, a taky mě někdy slunko sere. Sice můžu zatáhnout žaluzie, ale to potom musím mít zabedněné okna, a já chci mít okna otevřené, protože ať jsem na čerstvém vzduchu bo je to prý zdravé

Hlavu blizko k monitoru a prehodit hadrem (monitor i hlavu)...  Koupit se to dat tak snad za 100-200Kc.

Okna bych nezazdívala, žaluzie se mi zdají jako lepší řešení

Jdi spat, karle.

Nebo je taky dobry nemit monitor naproti oknu

já mám právě okno po levé ruce - takže když svítí  to (X....zasr...) slunce, tak vidím kulový.
Já jsem někde někdy četl, že něco takovýho je, nějakej kus plastu připevněnej na monitor - já si to snad vyrobím sám.
BTW: a vedra ta mě také docela dost .... rou - BOŽE - už je tady LÉTO !!!! - PARNA A PAŘÁKY - naštěstí snad budu někde vevnitř a nebudu se muset smažit. Já chci podzim - ani vedro - ani zima - kolem 15-20°C - většinou zamračeno - ŽÁDNÝ OTRAVNÝ DO XICHTU SE MI TELÍCÍ SLUNCE - pohodička .....
=M=

a že nejste venku maniaci, venku samy nahaty holky,

co chces delat venku s nahatou holkou, ty jsou leda na koukani pro starousky, ja mam radsi nahatou holku doma

ja mam rolety a ta zluta svine mi muze....

Slnko je vymakana vec. snad bude svietit co najviac toto leto (ano, ja viem, ze svieti stale ale ved vieme ako to myslim...)

Kup si LCD! To je plastový! Žádný sklo, žádné odrazy, žádné blikání. (to jsem se zase vyřádil na úkor crt )

hmm ja mam LCD u stolniho compu a u notase a kdyz mi na notase zasviti, tak vidim tak akorat prach, kterej z toho utiram snad porad  , a vubec na ten displej u notase se chyta mnohem vic bordelu nez u toho stolniho (trochu mimo tema ale to snad neva )

Kup si dualheadovou kartu, připoj projekční televizi a sleduj hry na protější stěně.

Monitor má být kolmo k oknu.

Jo, k zazděnýmu

Mi taky pije krev ta žlutá sviňa. Ještě, že vymysleli žaluzie, takhle mám domakrásné přítmí připomínající kavárenské prostředí, mému srdci tak blízké.Pro mně je smrtící kombinace slunce, příroda a čerstvý vzduch. Venku nikdežádná zástrčka ( pomineme-li holky ) a k Internetu daleko.

Když to vezmu z jineho hlediska, tak já jsem rád že to slunce tady je.Kdyby nebylo tak je nám to všechno šumák.Asi bychom byly všichni dobrý lízátka pro jiné.

A co tak pockat kym slnko zapadne? Vecer sa hra najlepsie, je prijemne ticho a tvoje oci nebudu kazit ziadne odrazy.

Zrušte slunce. Slunce a Sparta fůůůj. Dejte nám tmu, tma je diskriminovaná,kde jsou lidská práva ? Tmářům zdar.