9 monitoru na jednom pc?

Zdravim,potrebuji prehravat video na stene z LCD monitoru(televizi) - 3x3.Potrebuji 3x3 pro zachovani pomeru stran 16:9 a vzhledem k mistnim podminkam. Jina kombinace bohuezl neprichazi v uvahu.Nepotrebuji zadne velke rozliseni. Ve vysledku staci celkove 5760 x 3240 (1920x1080 kazdy monitor/televize).Napada nekoho jestli budou fungovat 2 graficke karty se 6ti a 3mi monitory?Dekuji.

Odpovědi na otázku

Fungovat budou, ale asi ti to nezobrazí jako jednu velkou plochu, ale jako "dva monitory" a nejspíš tam nebude možné roztáhnout okno přes všechny monitory.

Vlc dokaze spravit efekt kde rozdeli video do viac okien podla nastavenia x.y okien. Tie by mohol popretahovat na monitory a maximalizovat.

Nebo nejake eXtremeVision-DP4 karty. Zalezi, co presne od toho cekas.

Jak už psal kolega:profi VGA Matrox je specialista na multimonitoring.Jediný VGA dokáže zapojit až 16 monitorů.Často se používá v dohledových centrech.Btw:k danému účelu:"prehravat video na stene"je vhodnějším a levnějším řešením projektor a plátno.

Vzhledem k pozadavku 5760 x 3240 bych tedy vazne chtel ten projektor videt. :D Ale tak treba by se spokojil s klasickym 4k, tam uz je snad kolem 200k neco pouzitelneho.

Pokud by ti stačilo 6 monitorů, tak hledej starší Radeony HD 7000 s označením Eyefinity 6. Mají v sobě multimediální koprocesor UVD 3, takže jsou vhodné pro multimediální použití. Proti kartám s devíti výstupy stojí pár šupů. Třeba tenhle: https://www.visiontek.com/images/datasheets/900614.pdf