9 dní v kuse ?!

Dobrý den,mám Dell Alienware X51 R2 (Windows 8.1) a když spustím správce úloh -> Více Informací -> Výkon -> Procesor tak mi to tam píše doba od spuštění 9:01:12:?? (no prostě to odpočítává dál)Tak se chci jen zeptat jestli je to normální. Já jen že hrju GRID Autosport a poslední 2 dny se mi začel maliličko laggovat ale když dám benchmark tak mám minimum fps 61.82 ale to je spíš tim že mám v PC 2 klávesnice najednou, jelikož GRID si nerozumí s klávesnicí od Logitechu G110... Předem děkuji za odpověď...

Odpovědi na otázku

No a? Tak to restartuj a uvidíš. Nejspíš ten noťas jen uspáváš a tak to běží stále dál. Dělám to úplně stejně už léta. Není to nic proti ničemu. Restart dělám jen pokud je to nutné (aktualizace).

Dík za odpověď ale X51 je normální stolní PC a klasicky ho vypínám i zdroj ze zásuvky..

To je úplně jedno, zda je to stolní nebo ne. Restartuj to teď a napiš, co tam máš.

Dik, funguje.Ale zaskakuje mě proč se to vynuluje zrovna jen při restartnu

Pokud systém jenom uspíš, tak se počítadlo nevynuluje.

lebo vypnutie (alebo skôr zapnutie) sa robí hybridne. Niečo z RAM sa uloží do hiberfil.sys

Rozdíl mezi hibernací a vypnutím, říká vám to něco?

Pri OS W8* sa aj pri vypnutí PC IN/OUT zo siete 230V uloží časť bútovacích súborov z jadra (kernel) na hdd (u ložiskových diskov na okraj plotní), čím je dosiahnutý zrýchlený štart. (oproti W7 alebo Vista). Táto možnosť je daná v Správe napájania.

aj vtedy sa čosi ukladá

Protože se Microsoft dopouští marketinkového triku s pojmem vypnutí. Ve skutečnosti nejde o vypnutí v pravém slova smyslu. Hlavně, že našli možnost oblbnutí neznalé veřejnosti o bleskovém startu W8. A nejsmutnější na tom je fakt, že i odborníci s tímto podvodem často argumentují, ve snaze přesvědčit, jaký obrovský krok vpřed je W8.