8 vteřin volání = 8 Kč. Eurotel - vteřina za korunu, konec prozvánění.

Toto není dotaz, to jenom brečím.Prozváněl jsem kánmoše a dovolal jsem se do schránky, jelikož měl vypnutý telefon.Poslední hovor 8 vteřin, 7,90 Kč. Když jsem zavolal operátorovi, bylo mi sděleno, že to nebylo 8 Korun, ale pouze 7.90 Kč a že Eurotel účtuje celou minutu.To je podle mě zdražení o 100%, jelikož před tím účtoval půl minuty.

Odpovědi na otázku

Ať si kámoš vypne hlasovou schránku, jestli má rád lidi. Je to blbý, ale s tím nic nesvedem. A mám předtuchy, že bude ještě dráž. Proto ta kapitulace. Holt jsi Čech, tak si toho nech... No já to znám...

No ono je to tak,ze první minutu zaptatíš celou a další volání je po vteřinách.Každopádně kamarád ať vypne schránku,kolega viz. dole má recht.Halt eurotel přišel na to,že velká část hovorů byla právě pod minutu .A jelikož chce vydělávat(asi mají málo) vyřešili to takhle.Ahoj

No aspoň si pro příště odpustíš to pubertální prozvánění! Každopádně mě taky točí, když má někdo zaplou schránku.

No, nevím, jestli je to pubertální, někoho prozvonit, když jsi s ním domluvený na věci, kvůli které je zbytečné telefonovat a utrácet peníze. Ostatně když tak pozoruji lidi okolo, tak mi přijde 75% hovorů zbytečných.No a pokud to pubertální je, tak jsem vlastně ještě mladý že?