7600GT a 128MB paměti nebo 7600GS a 256 MB?

Nějak se nedokážu rozhodnout, jsem spíše pro to první řešení, ale rád se nechám ovlivnit. Děkuji.

Odpovědi na otázku

Tak to jsi s prominutím blázen.

jj,suhlasim

To že je GT lepší než Gs je samozřejmy jen si nejsem jistej jaký má význam velikost paměti a to na tom tvým grafu vidět není.

Tak já ti to řeknu. Naprosto zanedbatelný Respektive je to obchodní finta jak se zbavit shitovních, paměťových modulů a zároveň někoho oblbnout velikostí (nekvalitní) paměti. Dost lidí se na to nachytá kupodivu.

Moc děkuju, přesně to jsem potřeboval vědět.

7600 GT so 128 MB pamate ?????????????

mám gt s 256

Chipset NVIDIA GeForce 7600 GTMemory 128MBMemory Bus 128 bitMemory Type DDRIII 8Mx32Tohle je ta verze se 128 Mb pameti??Hm,opravdu divne.At pocitam 8x32 jak pocitam porad me vychazi 256.A i kdyby,v dnesni dobe kupovat kartu na hrani se 128 mb pameti je blbost.

Uplně ten samý problém řeším já. Ale asi si koupím 7600GT i když má jen 128 Mb.

Lepší méně paměti rychlé (GDDR3) než dvakrát tolik paměti pomalé (GDDR2.

Staci se podivat kolik 7600GT ma jenom 128 Mb ram.Mam takovej dojem ze jenom jedna a to od Gigabite a nikde sem nenasel 7600GT ktera ma DDR2.Naopak hodne karet 7600 GS 256Ram ma DDR3. A ta doba kdy se na karty s vetsi pameti nez 128 davaly pomale ram moduly uz je davno pryc.Takze ja rikam,kupovat ted novou grafarnu kera ma jenom 128 Mb pameti je kravovina.No jedine pokud nechcu hrat zadne hry.Ale to bych zase nekupoval Gf 7600.