» Poradna » Web a internet

700ping v multiplayer hrách např. leagu of legends nebo csgo

Jednoho dne jsem hrál lolko s mýma kamarády,když jsem začal hru měl jsem 700ms nevěděl jsem co s tím zkusil jsem csgo jestli to neni chyba lolko v csgo to bylo stejné kouknu jestli mám aktualizovanou w10 nebyla tak jsem jí aktualizoval ale to nepomohlo nevím co s tím.(dik za všechny rady)

Odpovědi na otázku

Buď jsi s prominutím deb*l, nebo špatný troll.Prostě máš špatný internet - nestabilní, nebo špatné připojení, nebo celkově špatný i bez "zatížení".Nahlášeno za deb*litu uživatele?

tohle se mi nikdy nestalo

vždy jsem měl net v pohodě

Taky mám vždy net v pohodě, ale jak třeba teď je zima a sněží, tak stabilita 5Ghz sítě není tak velká.Což nejspíše 5Ghz síť máš, páč s optikou by se ti to moc asi nestávalo.Dej si test netu na speedtest.net a zkopíruj tu odkaz s výsledkem, nebo pošli screen.