64 bit AMD vyplatí se?

Vyplatí se koupit na desktop 64bit? Bych to potřeboval hlavně na stříhání filmů a render grafiky. Mám 3,2ghz P4, 1 GB Ram a stále je to neuvěřitelně pomalé. A uvažoval jsem o 64bitu, zdali by to nezvýšilo hlavně ten výpočetní výkon...

Odpovědi na otázku

jo, jdi do toho ... tu starou sunku mi klidne dej, me jeste nejakej rok poslouzi

Nevyplati. Stejne je to jen pseudo 64bitu...

zadnej pseudo to neni

Dokud nebude 64bit OS a odpovídající aplikace, tak ne.

sem myslel, ze OS uz je. SuSE se prodaval jako prvni OS pro tenhle procik

Jo to je, ale spousta věcí, který lidi používaj prostě není dělaný pro Linux. Všechno to chce jen widle a tak musíme zase čekat na Mrkvoskvost až něco vyplodí. Ani podporu multiprocesoringu pořádně neudělal, sice to WXP SP1 podporuje, ale využití a výsledky moc extra nejsou.

machrujes sestavou a tvrdis ze je pomala, to miluju vypocetni vykon nema cenu zvetsovat, spis to chce najit uzka hrdla systemu a ty odstranit

presne tak, ale v pripade ripovani - nevim nevim. Tam by kazdopadne frekvence pomohla

Zvlast, kdyz nebudes mit 64bitovy OS a 64bitovou nativni apikaci, ktera by plne tvuj procesor vyuzila.

jistě že se vyplatí mam ho a nárůst víkonu je jasnej a nepopřitelnej a stim operákem samozřejmně-např. win XP64bit edition.... a všichni co tvrdí že to je zbytečný tak uvedu jeden příklad schválně za jak dlouho uděláte DVD třeba i vy s pentákem na 3G hehe ste furt a furt pomalý a tak je to zefšim

Pokud ten nárůst výkonu odpovídá stavu tvé češtiny, tak je to spíš návrat někde k 8-mi bitům

Dudy, s tou češtinou ses posral, ne???