60hz VS 240hz, Výkon grafika

Čau, rychlá otázka borci, GTX 950, monitor full hd60Hz výkon PC240Hz Výkon PCBude rozdílny výkon pc po upgradu monitoru nebo to bude uplně stejné. např FPS v hrách.Díky

Odpovědi na otázku

Zkus použít mozek, čím je dán grafický výkon, počítačem nebo monitorem?

Používám, počítačem samozřejmě a co to má společného s otázkou?Když mám rozlišení 640x480 a 1980x1080 tak rozdíl je a má to taky společného něco s počítačem když se mění rozlišení a to je spojené s monitorem? To je jako se ptát proč je nesrovnatelný iOS s tvým Androidem

Vy máte v hlavě dobrej zmatek.

Tobě ten mozek moc nefunguje...Trolle tazateli....

Netuším co používáš, ale mozek to evidentně není ;) Grafický výkon počítače nemá s monitorem nic společného...

Výkon se odjakživa měří ve fotbalových hřištích. Nevím, co to tu vymýšlíte.Co kdybyste nezakládal další nesmyslná témata?

A jedno průměrné fotbalové hřiště je 26.5 Fabie.

Fps budou stejné, ale bude se ti to sekat, protože mobitor nebude dostávat dostatek snímků za sekundu

Rychlá odpověď:Nepoložil jsi otázku.Ať se daří.