» Poradna » Počítačové sítě

5ghz wifi na 802.11 n

Dobrý den, chci se zeptat, četl jsem na internetu, že 5gHz dokáže pracovat na 802.11 n, můj telefon podporuje jenom b/g/n (Honor 7 lite + kámošův Redmi 5), zkusil jsem nastavit wifi na 5gHz, aby pracovala jen na n a stejně ji stále neukazuje. Funguje to tak, že to na tom telefonu naladím přes to n, nebo to prostě půjde jen s podporou ac?

Odpovědi na otázku

Pokud telefon nepodporuje 5GHz, tak můžeš nastavovat co chceš, ale nepojede to :)

Dobře, díky za objasnění. :)