» Poradna » Počítačové sítě

500 Internal privoxy error

Při připojovaní k routeru pomocí prohlížeče se mi misto menu zobrazi toto: 500 Internal Privoxy ErrorPrivoxy encountered an error while processing your request:Could not load template file connect-failed or one of its included components.Please contact your proxy administrator.If you are the proxy administrator, please put the required file(s)in the (confdir)/templates directory. The location of the (confdir) directory is specified in the main Privoxy config file. (It's typically the Privoxy install directory).Co stím díky za rady

Odpovědi na otázku

Máte v systému nastaveno používání proxy serveru Privoxy http://www.privoxy.org/a to webové rozhraní routeru se přes něj asi neumí procpat.Zkuste zakázat používání té proxy.Ale je otázka jak to vlastné máte celé postavené, ono se taky může stát že bez proxy se nedostanete nikam..

Mě se začali tyto hlášky také náhodně objevovat při přístupu na internet. Nejsem si vědom, že bych si nastavoval na PC nějakou proxy. Žádnou proxy nepoužíváme.Nemůže to způsobovat nějaký vir?

Tak skutečně jsem měl v PC nastavenou proxy. Podezření mám na program uTorent, který si to zřejmě nastavil sám.Zrušit se to dá následovně:Win + R, spustit inetcpl.cplzáložka Připojení, tlačítko Nastavení místní stězrušit nastevenou proxy

Hele fakt diky.Moc mi to pomohlo i kdyz ten t uj pristop mi nefungoval na Win8.1 , ale alspon me to nasmerovalo spravnym smerem (musel jsem se prehrabovat nastavenim pocitace)

Pokud nekdo "nakoupi" elegantni "supersoft", kterej o sobe tvrdi jak je vinikajici PROXY non-caching server sluzba a Vas jen otravuje a plasi Vam antivirovej program, tak vezte, ze je od nej moznost "odpomoci". Chytra firma "Megasoft Security", ktera vymyslela tenhle "bomba" software s nazvem PRIVOXY.EXE si mysli, ze my v Cesku jsme blbci.takze nasledne :1. - CMD a pak RegEdit2. vsechny konfigurace v HKLM ([HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\services\PrivoxyService]) zlikvidovat, jak zakon kaze - do mrte !!! (odstranit celej klic - vykorenit - bezmilosi)3. Restart Woken - a ted se ta bestie nespusti, ani s holkama na E554. rychla a korektne destrukcni akce, se smazanim "c:\Program Files\Megasoft Security"5. Vo aila - A JE TO, novej restart Widli, a je "vysmoulovano" !!!Jeste jedna drobotina. V nastaveni prohlizece (Google, InternetExploret, Opera atd.) se jeste juknete do "Nastaveni>Nastaveni mistni site>Mistni sit LAN" a tam bude zaskrtnuto prostrednictvim PROXY, tak to rychle a v poklidu zruste. Zadny voloviny typu : adresa 127.0.0.1 a tomu port 8118 - Hodne radosti s internetem .Nic takovyho u nas nechcem !! Uzivejte ve zdravi - deAmon@volny.cz (Deamon Publishing - DEactivate And MONitoring)

Děkuju ti moc už mi ted věe jde děkuju ti moc :)