5 zařízení na GTX1070

Jde nějak sprovoznit 5 zařízení na GTX1070? Mám tam pověšený 3lcd tv a projektor, najednou to nefunguje, ale to nepotřebuju, tj chtěl bych poradit nějakou utilitu, kde by šlo inteligentně přepínat profily mezi tím, kde bych měl zaplou tv a disablovaný projektor a disablovaný projektor a zaplou tv, ideálně přes nějakou skratku

Odpovědi na otázku

Herní karty neznám, mám Quadro. Když klinu pravým, mám tam "Ovládací panel Nvidia" a "nView Desktop Manager". Zkoušels to?

nView bude imho asi jenom u quadra, u herních grafik je nvidia control panel a tam jsem něco jako monitorový profily nenašel

Já mám u Quadra i GTX jeden a ten samý control panel. Nevím, nijak hluboce jsem to nikdy nezkoumal, obojí funguje správně, a konfiguroval jsem to přes nVidia Control Panel. Ještě mi tu přibylo GeForce Experience, ale to ani otevírat nebudu.

A nView tam mám. Nevypadá to, že by to byla nějak "premium feature", není ničím zvláštní, a grafiky mi ukazuje obě, tedy i GTX.

Jaký máte drivery, skoušel jsem instalovat samotný nview a hlásí mi to, že to nemůže být nainstalováno, co jsem googlil, tak to asi z novějších driveru pro GTX dali pryčWe (Nvidia) have made the decision to not include Nview in the installation of Drivers for our GeForce cards. This decision was made because mainly businesses use the Nview package and most businesses don't buy GeForce cards they buy Quadro cards.

Stahoval jsem je z webu nVidie předevčírem 384.96 Možná fakt musíte mít to Quadro...

Máš na mysli něco jako když zmáčkneš zkratku Win+P?

Nemyslím, to přes win+P je pokud máš víc zařízení než 2 celkem k ničemu, protože nejde nastavit, co je pc screen a co je second screen, jde mi to nějakou utilitu, která umí nastavit shortcuty tak, abych měl volby1) 3 x lcd2) 3 x lcd + tv3) 3 x lcd + projektor

5. zařízení připoj k integrované grafice a můžeš používat vše najednou (i více zařízení). Tedy pokud ji tam máš.

nemám integrovanou grafiku