» Poradna » Mobily

4K z USB

Ahojte, 4K telka Samsung UE55MU7072, je pravda ze film 4k nie je mozne prehravat z USB? Takuto odpoved som dostal zo Samsungu,no nezda sa mi to.

Odpovědi na otázku

Nesmysl, to by se vetsine uzivatleu zhroutil jejich svet

Fleška musí být rychlá - a to ty levné nebývají.A za druhé - není to ekonomické, fleška je jako úložiště drahá. 1TB HDD stojí cca 1500 Kč.Kolik dáš za stejně velkou flešku??---------------------------Jinak tomu nic nebrání, takže pokud ti na penězích nešupí...

Flashku ma v pohode,v tom problem nie je,aj externy HDD,len tvrdia ze cez USB nie je mozne prehrat 4K,akurat som to skusal a slo to v pohode

Protože ideální maximální rychlost USB 2.0 je na hranici toho co potřebuje solidní 4K video

Tak to je dobra blbost... I USB 2.0 ma stale dostatecnou rezervu v datove propustnosti... nepletes si trosicku MB a Mb jednotky?!

S rychlostou flashky urcite nie je problem,vobec nechapem ich odpoved,iba napisali : Obsah ve 4K není možné přehrávat z USB disku. 4K obsah bude možné přehrát z extérního zařízení (Blue-ray) přes HDMI (s podporou 4K). Takuto odpoved od nich som uz cital niekde davnejsie :D

Těžko říci, co tím bylo myšleno. Ono je video a video, že? Každopádně podporované formáty videa, včetně 4K, jsou v manuálu na str. 116. Je to tam včetně podporovaných kodeků, titulků, rychlostí atd..... Začátek je už někde na str. 113, kde se sichrují a doporučují jen externí hdd s vlastní zdrojem el. Specificky upozorňují, že se může stát, že to prostě to usb nedokáže napájet.Manuál lze stáhnout zde:http://www.samsung.com/cz/support/model/UE55MU70... Doufám, že to je správný model televize, ale snad ano.

No to je spis o tom ze chteji tlacit oficialni cestu. Tj. prehravni z zakoupeneho BluRay disku, idealne prez prehravac od jejich znacky. Z "upirateneho" obsahu nic nemaji BTW - dnes uz fakt neni potreba resit prehravani z USB disku, televize jsou vybaveny pripojenim do site (jak wifi, tak lepe LAN (kabelove)), muzes si tak obsah poustet rovnou z internetu (YT, Netflix) tak z lokalniho datoveho uloziste nebo mediaserveru ;)