4k televize pro pc hry

AhojChtěl bych se poradit,když chi hrát na pc co je nejlepší na 4k tedy z hlediska kvality obrazu např.strategie a střílečky.Jakou tv nebo jaký monitor?díky

Odpovědi na otázku

Chci říct,kterou 4k koupit aby byla nejlepší pro hry na pc.

Ano jednu. Televizory maju oproti monitorom hnusne panely, kvalita je otrasna. Na hry treba vyberat nejaky 4K monitor na to urceny.

A mate PC, ktere ty hry ve 4K zvladne? To je ten nejdulezitejsi bod.

Hele...podobně jsem řešil před lety FHD. Tehdy jsem měl 19 palců velký monitor s 1280x1024. TV jsem koupil 80cm ve FHD...no...tehdy jsem byl nadšenej a hrál jsem jen na TV....prostě velká plocha byla super. Pak jsem koupil FHD 102cm TV...a najednou byl obraz víc kostičkovaný. Tak jsem hned začal přemýšlet o herním monitoru. Koupil jsem 27 palců FHD s 144Hz a g-syncem. To se vůbec nedalo srovnat s TV... a to i přesto, že měl monitor ubohý TN panel. No jo...jenže to chtělo ten monitor nakrmit, aby se využilo těch 144Hz...tak upgrade PC. Tak pořízení i7 7700K a 1080ky. No.....a stejně na těch FHD ve 144fps nemám dost výkonu. Třeba v GTA V mám na skoro nejvyšší nastavení průměrných 108fps, ale někde mi to na chvilku padá na 50fps....pravda jen občas a nedrží to dlouho...ale když si zvykneš na 144fps...tak to trhá oči. Závěr: 4K? Nevím...co bys musel mít za mašinu, aby to utáhla....spíš je dnes aktuální 2K při slušných FPS. Navíc TV nedá určitě víc jak 60Hz... až budou prodávat TV, které dá přes vstup PC 100Hz..tak to bude super..., ale fičury jako g-sync tam asi stejně nebudou.

Hlavně cenově dostupné 4K televize umí při 4K jen 30Hz

OIO no,ale já nemám přes vstup pc mám tam normálně HDMI kabel do pc,ten normálně podporuje full 4k obraz.Tvrdí to firma Alza,takže propojení HDMI kabelem bude umět stejnou grafiku včetně všech dalších nastavení.Podle mě se tam nic neztratí.Nicméně je právě otázka který monitor nebo tv to zaručí tu nejvyšší kvalitu fps atd.

HDMI umí při 4K 60Hz jen nejnovější verze u GTX1x00

ja mam problem v tom, ze na filmy, web a pracu chcem 4k, na hry si stale mozem pustit rozlisko FHD a je to stale v nativnom mode obrazovky. Problem mam ale s input lagom 4k monitorov, bohuzial nikto netestuje input lagy 4k monitorov vo fullhd rozliseni, ci ostava rovnako zle ako pri 4k, alebo sa to pri fullhd zlepsi

Přesto dotaz zní kterou?Dejte sem tedy odkaz,která je kvalitou dobrá aby to bylo skoro jako monitor nebo odkaz na dobrý monitor.Počítač to samozřejmě utáhne a mnohem víc ono 4000 x 2000 uměl již starý IBM crt monitor ,takový skok to zase není,bohužel.Dejte někdo odkaz na kvalitní 4k tv pro pc hry sem,nebo alespon monitor.

Pc sise muze umet zobrazit rozliseni 4k, ale jen plochu a okna, horsi to muze byt s rozlisenim ve hrach. Pokud nemas nadupanou masinz, ci nehrajes 15 let stare pecky, je ti 4k nanic.

hry moze stale hrat na fhd

Nač tedy 4K, když source bude jen ve FullHD?

Jedna věc je, umět ve 4K zobrazit 2D plochu a aplikace. Ale zobrazit s dostatečným fps novější 3D hry ve 4K, to je chlapče trochu jiný level ;) Pokud nemáš nějakou novou nadupanou grafickou kartu, tak nepočítej s tím, že to bude použitelné. Jinak si ale kup jakoukoliv televizi se 4K, bude to dostatečné, nehledal bych v tom žádnou vědu. Brzdit to stejně bude PC.

https://www.alza.cz/msi-vortex-g65Mám tohle pc.MSI Vortex G65 6QD-061CZ SLIJinak 4k zvládá i novej ps4.5 a stojí sotva 11.000,takže pc za 60.000 zvládá lépe než levný ps4.5 4k.https://m.alza.cz/34-acer-x34a-predator-d41... ten predátor je 34.000To by za tu cenu snad uměla i nějaký tv 4k to samé?https://www.mironet.cz/sony-playstation-4-pro-1t...

To tam máš 2x 960...to je děs. Vedle nevýhody SLI...to má výkon jako jedna 980. To na 4K moc není. Ten monitor co jsem postnul nemá plné 4K..spíše QHD..víc roztáhlé, ale má 100Hz a g-sync. A prostě bombovní úhlopříčku. Velké zorné pole by bylo super... To prostě TV nedokáže. Jinak 4K monitory s g-sync jsou také, ale našel jsem jen 27palců.

Tak to je hodne blba sestava s absurdni cenou. Tim padem Vas 4K TV na hry zatim vubec nemusi trapit, protoze nejdriv musite vybrat pocitac, ktery to rozjede.Ano, PS4 leccos na 4K prepocitat dokaze. ;o)

PS4 Pro na 4K 30 Hz iba upscaluje a podľa potreby znižuje rozlíšenie aj keď píše 4K, reálne to býva často 3,5K pri väčšine scén

Aneb jak vyhodit peníze oknem za nevzhlednou a výkonově nevýhodnou "mašinu" Upřímně vůbec nechápu, co tě vedlo ke koupi této příšernosti ...

ONo to je ještě ve 14 denní lhůtě,takže která by byla vhodná pro 4k?https://www.alza.cz/pc-sestavy/dle-vyuziti/he... Která sestava?

todle nemas. to jsou kecy. To si preci nikdo nemuze koupit.

Hlupák, který to koupí se najde vždy

Alespoň vyhoď ty GK a kup tam třeba 1080 nebo Titana-pak můžeš koupit tuhle TV:https://www.avforums.com/threads/samsung-ks7000-ue... Prostuduj to,ale nic lepšího k PC není,úhlopříčku 55 nebo 65

Se obávám, že když ty dvě 960 vyhodí...tak tam místo nich tu 1080 nedá. Ta skříň je maličká...

PavelTo vypadá luxusně,ale je to i na strategie?Sudden Strike 4 ?https://televize.heureka.cz/samsung-ue55ks7002/http://avmania.e15.cz/premiove-samsung-suhd-tv-... To je lepší než Panasonic Viera pro 4k?Tedy myslím zda jsou lepší než Panasonic?Možná to je na stejno?Asi by se to dalo vzít a připojit to k pc a vyzkoušet na tom ty strategie jak to vypadá to 4k a podle toho.

Krásně vyhozené peníze! A ještě bys chtěl vyhodit peníze za 4k TV? Bůh s Tebou.

Oni tam mají lhůtu,takže si koupím jiný,ale kterou teda na 4k?Víc za to nedám než 60.000kč...https://www.alza.cz/pc-sestavy/dle-vyuziti/he...

Jakou pc setavu tedy?Pro 4k do 60.000?A jakou tv 4k?https://www.alza.cz/pc-sestavy/dle-vyuziti/he...

https://www.alza.cz/alza-gamebox-iem-pro-d463... Když to musíš koupit složený u Alzy. Ale stejně to na 4K nebude...

Na 4k běhají v podstatě všechny nad 50.000 vem si,že ps4.5 stojí sotva ubohejch 11.000 a běhá to dobře.2000x4000 není žádné velké rozlišení,takže současné hry běhají na ps4.5 na 4k stejně na pc . GeForce GTX1080 je dneska všude u her na 4k.Jde mě spíše o 100% jistotu.Protože na to má člověk vždycky jen tu zkušební dobu.U Mironetu bych neměl ani tu zkušební dobu,proto u nich nekupuji,pač se to pak nedá vyměnit,samozřejmě u většiny prodejců herních počítačů.Těch 11.000 za ps4.5 je uplně zdarma,takže doladit tv a ta tvoje sestava také jsem nad ní přemýšlel.Ono to chce spustit u nějaké uplně maximální herní pecky a tím to testovat.

"vem si,že ps4.5 stojí sotva ubohejch 11.000 a běhá to dobře"neběhá, je to jen upscale, PS4 Pro renderuje hry někde mezi 720 a 1080 rozlišením, většinou kolem 900, což je 1600x900 a to roztáhne na 3840x2160. Si spusť PS4Pro debug, je to tam v konzoli krásně vidět, kolik je nativní rozlišení.

Otázka je ohledně detailního rozlišení a maximálních detailů ve strategiích nebo střílečkách,který monitor nebo tv,ale 4k by byl nejlepší za rozumné peníze?Počítač stejně jako ps4.5 to zvládne,ale graficky na čem to pouštět?Zkoušel to někdo už na strategiích?

Mám pocit, že jste naprosto zbytečně vyhodil 60k za PC, které nemá požadovaný výkon. Tady je můj návrh , je to jen v rychlosti navoleno a to včetně 4K TV. Na odladění sestavy jsou zde jiné kapacity a doporučuji oslovit zdejší odporníky.https://www.czc.cz/204092,204600,168553,1978...

ty jsi idiot a dalsi tobe podobni, co zenuzivaji 14 denni lhutu vraceni zbozi. To si nejste schopni neco precist a zjistit. To si musite hned neco koupit a pak to teprve zkouset?