» Poradna » Notebooky

4k monitor a notebook

Můžete mi někdo poradit když připojím k notebooku https://www.digifit.cz/dell-inspiron-15-gaming--... 4k monitor bude se mi zobrazovat 4k nebo fullhd?A jak kdyžtak udělám aby se mi zobrazovalo 4k? Díky za odpověď:)

Odpovědi na otázku

Jednoduse, koupit jiny NB co ma 4K 60Hz vystup :D

PS: Ta cena je za ten bazar desnej ulet. Za 10k se o tom da uvazovat ... .

Notebook má HDMI 1.4 takže 4K na externím monitoru jenom do 30Hz.

je to vykopávka.... zjisti si, jaké HDMI tam je, 4k může fungovat např. s 30Hz a to nechceš