» Poradna » Mobily

4k HDR propustnost

Dobrý den , koupil jsem sony htx-9000 a nedari se me zobrazit HDR. Kdyz pripojim xbox one x do soundbaru ( ten je zapojeny do hdmi ARC v tv) tak dostanu pouze 4k obraz ale ne HDR. Kdyz zapojim xbox naprimo do tv vše jde, ale prez sound bar ne . Ale ten má propustnost 4k HDR. Tak nevím co je špatně. Potřebuji koupit kabel hdmi 2.1? Půjde to potom ? Prosím o radu dekuji

Odpovědi na otázku

No tak to nech pripojene do te TV. V cem je problem?HDR je v plenkach, spousta norem, spousta vzajemnych nekompatibilit, pouze castecne podpory apd.