» Poradna » Windows (a jiné OS)

4gb využité 3.5gb

Ahoj nevím proč mám využité jenom 3.50 gb ram když mám 4gb ram. Mám windows profesional 64bit

Odpovědi na otázku

takze mas nejspis notas a 500mb so bere grafika

Na to snad nemusí mít notebook.Využitých je tolik, kolik je potřeba. V případě, že myslel "použitelné", znamenalo by to s nejvyšší pravděpodobností, že si část rezervuje grafická karta.

vidíš, za nás jsme stále řešili jak co nevíce RAM uvolnit, změnila se doba, OS i postoj uživatelů a dnes ji chtějí mít co nejvíce zaplněnou :D