» Poradna » Web a internet

4G internet - budoucí ceny?

Čágos velcí mozkové co máte tak těžký mozky co vám zatěžujou horní lebeční komoru natolik že nosíte hlavu nakloněnou na jednu stranu a nebo na druhou stranu.Všichni nadnárondní tři "síťaři" se zavázaly že pokryjí internet 4G do konce roku, např.T-Mobile už začíná stavět nové stožáry (prakticky zjištěno) a Vodafon nabízí neveřejné nabídky na úpis. Já bycvh to viděl tak: 200Kč bez omezení (FUP)/měs. A co vy?

Odpovědi na otázku

Bych přidalBez omezení? Mobilní sit je vždy omezena FUP limitem.

Není už teď, v akcích a v neinfo nabídkách, podle mě to do konce roku se 4G značně pomine.

Tak možná jak kdo t-mobile mobilní internet má vždy s FUP limitem. 10GB je tak akorád za 650kč měsíčně.

Vodafon měl veřejnou akci za 500,- před dvěma měsíci, Ufon má taky jeden z tarifů neomezen.

akce treba jo, ale t.mobile ma nejlepsi pokryti.Hlavne u me

T Mobile sdílí síťe s O2, jinak "nejlepší" pokrytí má O2 do konce minulého roku, nyní Vodafon a co bude dál je jasné.

Tak to nevím kdyby to tak bylo tal není možné aby v mém bydlišti byl t.mobile 3G a o2 tady není.D

Navíc t-mobile má podlě mě lepší rychlost a cenu, za 1GB zaplatíš 99kč u vodafone a o2 200kč atd, ale záleží na nabídce.

Oni mají dohodu o sdílení sítí ale né o cenách a rychlostech, to už by mohl být zakázaný "kartel" Jinak i u mě je v G3 nejpomalejší Vodafon s O2, T-Mobile je nej. Äle ve 4G vede jednoznačně Vodafon a tak to půjde dál.

Kdyby to bylo zadarmo, tak to MOŽNÁ beru. Nepotřebuju to, nezajímám se, nebubu vyhazovat oknem stovky Kč, ty težký mozku. Venku se internet "potřebuju" připojit jen občas u piva v hospodě, mám to od hospodského jako doplněk služby.

Pozitrone, ty seš případ kterej nemusí mít "air internet", jenže jsou i tací co k nim pevnou nanatáhli, víš? No! A pivo z předražený hospody nepijou!

Jo to chápu, pevnou nenatáhli, pak mají jiné alternativy pro domácí internet, včetně toho mobilního internetu. Ty ale stále nechápeš jinou oblast použití WiFi (restaurace, školy atd. atd.). A kdy jsi byl naposledy v nějaké restauraci nebo hospodě s WiFi? Např. kam chodím, tak pivo 12ka za 24Kč, 10ka za 21Kč. To je předražené? A internet tam švihá perfektně. To nesmíš jít na Václavák.

Oni tu pevnou natáhnou až náklady na údržbu nebo nezbytné rekonsrtrukce přesáhnou určitý rámec, u těch antén to podle mě bude dražší ale kdo ví. Pivo za 24,-, já chodím do obchoďáků a mám ho za 8,-Kč a ještě neředěné vodou od výplachu trubek, a jestli je tam WiFi tak mě vůbec nezajímá.

Lahváč nebo v plechovce za 8Kč? To je jedna z těch parodií na pivo, jeden z těch dovážených blafů jako z Lidlu.

Nech tý komedie, sud koupíš za 1300,- (50l) a plasták nebo lahváč s tím samým pivem za v přepočtu k sudu za 800,-, tak se vzpamatuj! Většínou jsou v dnešní době lepší piva v Al nebo skle či plastu než v nerez sudu, taková je pravda. Včera o tom byl pořad na rozhlase Radižurnál a sám to nejlíp.

A sám to vím nejlíp, oprava.

Hmmm, co ty víš o pivech. Za 8Kč na pivo ti to ze supermarketu nevyjde ani z těch 1,25 a 1,5 litrových PETek, možná tak někdy v akci. A ano, v skle se dají koupit luxusní piva z malých pivovarů, ale i v sudech se dají sehnat dost dobré piva, některé hospody mají. Nesmíš ale myslet jen na Gambrihnus a Radegast a podobné

1,25 Petka? Co ty víš o piech? U nás jsou 1,5 a 2litry.

A ty sudy jsem přehlídl, to určitě ..., dneska už né.

A o těch sudech jsi asi zas jen něco slyšel, ale na pivo asi nechodíš, v praxi to neznáš, jako nic o čem kecáš. Čepované pivo může být naprosto skvělé, záleží jak kde. V nějakém pajzlu, kde se o to nestarají bude i to nejlepší pivo hnusné...ale to chce praxi, ne jen kdesi cosi slyšet a číst...

Pozitrone ty seš vůl, lepší pivo než je v tom sudu výčepem v sebelepší "restauraci" neuděláš. Tímto přestávám reagovat na tvoje imbecility co nejsou k tématu.

Hezky ses ohodnotil.

Nereaguj na toho ubožáka! Já jsem na něj reagovat přestal. I když se teď snaží, vtírá se, dolejzá za mnou a snaží se zoufale se mnou navázat komunikaci. Já mu neodpovídám a jeho to strašně zraňuje.

Omalovánku, prosím tě mohl bys mě odpovědět na několik otázek o připojení k WiFi? Tak marně tě oslovuji, tak bezúspěšně se k tobě vtírám a nic. Napiš mi prosímtě všechny tvé E-maily, možná mám špatný komunikační kanál na WiFi.

Ale dělají se už nějakou dobu i 1,25 litrů PETky. Namátkou například Kozel 11ka: http://www.la-vin.cz/velkopopovicky-kozel-11-1...

Máš rád když ti někdo říká že seš debil? Tak se hádej s Pytlíkem nebo s Omalem,

Achtung ZOND!

Tak co jak jde WiFi s internetem? Jako starý cukrovkářce sraní, viď?

"+"A k tomu též "david150" pod krycím nickem "peter", to je "momentálně" pozapomenutý "specialista" na bezpečnost: http://leteckaposta.cz/799294032 .Já bych je též nechal ať plní kvótu debility.Vrazil bych do toho "optocoupler" jako náhradu transformátorů a oblíbené pájení na měkko a ocukroval Avastem a jediným účtem s maximálními právy k systému.

"""Vrazil bych do toho""" Já bych zase vrazil tebe do ústavu duševně chorobomyslných výměnou za tvůj lampasácký důchod.

Nenechte se odradit žvaněním Pozitrona mimo téma a klidně odpovídejte na původní dotaz, děkuji.

Puvodni dotaz je nesmysl. Nema cenu na nej odpovidat jinak nez ZAPOMEN. Ani to neni v soucasne dobe technicky resitelne.

Na co? Že půjdou dolu ceny? No to už jdou a půjdou určitě ještě níž. Nebo pak nechápu co je z dotazu nesmysl.Otázka zní: Za kolik a co za to? A bez FUP to může jít taky, takovéhle omezení je jen pro hrabání poskytovatele, dojde ti, zaplať a né málo!

Otevři si parodii na pivo za 8Kč, připoj se na net přes mobilní parodii za 400Kč a sni o budoucích nízkých cenách bez FUP a s naprosto skvělou dostupností po celé ČR a celé Evropě toho mobilního internetu A když už budeš v tom brouzdání, tak si najdi nějaký specializovaný (velko)obchod s pivem a tam si zajdi, ať poznáš co je pivo ve skle i v sudu