» Poradna » Mobily

480p ?

Dobrý den koupil jsem si nový mobil huawei P9 lite na YTB rozjedu videa jen na 480p i na mém starém mobilu jsem to rozjel na 720p v pohodě nejde nějak udělat aby šlo 720p ?

Odpovědi na otázku

Před rozjezdem si prostuduj návod

tam nic o tom není

Chýna Ti na tom 1" 720p rozlíšenie v videi?

a de to nějak udělat aby šli na 720p ?

Neaktualizovala sa Ti app youtube? Nehovorím, že je na vine novšia verzia, ale jedna z možnosti

ano nainstalovala

Nainštaluj iný prehrávač videa

toto sám nijak neovlivníš, také se mi to stávalo u staršího mobilu, musíš počkat na update, nebo mě osobně, ale zdůrazňuji že mě! Nemusí to tak být, pomohlo tovární nastavení, ale šel jsem do toho s tím, že mi předtím 720 šla