» Poradna » Počítačové sítě

443 tunel

Ahoj, ač se skrz Proxy pomoci internet exploreru dostanu na HTTPS,tak pomoci Putty to nejde.Tušíte někdo, zda jde povolit využití portu 443 jen pomoci web browseru a zakazat to ostatnim aplikacim?

Odpovědi na otázku

jo, na proxy tohle lzek čemu potřebuješ tu Puttynu?

hmm, díky za info.chtěl jsem tu proxy nějak provrtat. Vypadá to, že kvuli adminum naši bezpečnostni politiku nikdo měnit nebude :))

bezpečnostní politika sítě más svůj důvod, riskuješ problémy a může to vyůstit v porušení pracovní kázně