» Poradna » Mobily

4.1 a 4.2 Jelly Bean - podpora více uživatelů a možný update

Dobrý den,dost plavu ve verzích Android a prosím o radu. Rád bych si koupil tablet Samsung Galaxy P5110 TAB 2 10.1 Wi-Fi, na kterém je továrně nainstalovaná verze Androidu 4.0. Podle Samsungu už by měla být k dispozici verze 4.1 Jelly Bean. Budu automaticky vyzván k update firmware?Můj cíl je, aby tablet podporoval více uživatelských profilů /pro mě a děti/ a nejsem si jist, zda je to podporováno už ve verzi 4.1 nebo až 4.2, byť jsou (pokud dobře chápu) označovány oba za Jelly Bean.Nemáte někdo zkušenost?Díky.M.

Odpovědi na otázku

To umí až 4.2. Jinak podrobněji:http://en.wikipedia.org/wiki/Android_version_history

A nevíte, jestli ji toto zařízení již podporuje? Případně jaké je vize?Děkuji.M.

Aktualizace zatím v ČR není, ani na 4.1. Ale je možné legálně aktualizovat na 4.1 skrze ODIN, více najdete na sammobile.com. A po aktualizování se vám nabídne aktualizace na 4.2. Nevím, proč Samsung ještě nezveřejnil aktualizaci v Čechách, ale ve většině zemí je níž dlouho...

ty pako proste si to koupis a pak si akorat stahnes tzv Cyanogenmod aktualne s 4.3 andoidem do tohoto telefonua na aktualizace Saumsunga se vyseres, muzes si i betuandroida 4.4 stahnut chapes jasny jak facka mas vsecko na netu staci v pohode jen prvni galaxy tab