» Poradna » Windows (a jiné OS)

4 virusy mam v pocitaci

Tak som dneska pozeral v program files a nahodou som tam uvidel nejaky zvlastny nazov suboru. Tak som si vygooglil ze co to ku.va je ked som nic take neinstaloval a tam pisali ze trojan. A to mam pritom PANDA antivir. Nedal sa vymazat lebo bol spusteny tak som dal do pocitaca linuxove live CD a zmazazl som z windowsoveho oddielu vsetky adresare z divnymi nazvami. Ked som rebootol do windows tak nastartoval vyrazne rychlejsie a aj browsovanie po webe je ovela rychlejsie. Dal do googlu jeden z tych divncyh nazvov a vygooglilo mi to tak programcek SpyHunter. Tak som ho nainstaloval a spustil scanovanie naslo mi 4 trojany aj s podrobnym popisom na co sluzi. Vacsina odosiela nejake data (neviem ci do NSA alebo KGB) a zaznamenava na ake weby chodim. Ale na konci scanovania som zistil ze SpyHunter je plateny soft a bez zaplatenia 30 USD mi tie virusy nezmaze. Viete poradit akym softwarom by sa to dalo zmazat? Alebo sa oplati dat za spyhunter 30 E? je to dobry antivir?

Odpovědi na otázku

PANDAano dej 30 éček za další vir v PC jménem SpyHunter,,, :)))

Tak co sa oplati teda? Mam aj jednu licenciu NOD ale s nim nemam dobre skusenosti.

Udělej reinstal OS,, nahoď třeba Eset smart security ne NOD 32 ten je na nic,,,neklikej na všechno co vidíš, nestahuj hry s Denuvem, p,orno sleduj jenom na stránkách které znáš,,, chovej se normálně a PC bude v pohodě...

Hodně slabý pokus, zkus to znovu a lépe. Nejsi vtipný ani zajímavý, na flame ani trolling nemáš, chudáčku.

Aky pokus? pisem co sa mi stalo

Pust na to Malware bytes nebo líp Spybot a ten ti najde bordel co jsi si tam stahl. Pokud to nemáš doufej při stahování a spouštění že si tam nový nepřitáhneš

Ok dik skusim ten spybot ten neni plateny? Nieze budem zase 2 hodiny scanovat a potom mi vyhodi hlasku ze mam zaplatit.

Myslíš že jeden Free prográmek který tady vždy nějaký ''experti'' doporučují zachrání PC a uživatel si na PC může dělat co bude chtít a stačí jednou kliknou a všechno bude v pohodě ? máš OS v hajz,lu na to žádný zázračný program není a nechápu proč si někdo myslí že ano Mallware bites LOL

Mas pravdu asi bude najlepsie zmazat cely disk a nainstalovat na novo cely OS.

někdo si nemyslí že jeden prográmek udělá co píšeš proti všemu co kdo natahal a kam lezeAč na porno nelezu, pochytal jsem do pc leccos a vystačil jsem si za 7 let s Esetem, Bytesem a stahl si i ten výše psaný. Kdo chce přeinstaluje, já to nedělám a co nedělám nemůžu doporučovat ani známým, aby po mě nechtěli případně pomoc když jim něco nepůjdeJo máš dobré rady, už jsem pár jich použil co bylo směřováno jiným. Stejně tak Edysákovo či SG a jiných z dřív

Ono je to těžký Palo v dnešní době jsou v pornu takové prachy že na Xhamster, Eporner je bezpečněji než na nějakým běžným webu kde se jenom koukáš na nějaký návod nebo hledáš nějaký běžný program,Ad,block ti skryje reklamy, omylem klikneš na prázdné místo a hned tě vyhodí na nějakou čínskou seznamku třeba...

Nejlepší antivir je acronis, chytnu breberku, no a co, za 2 min je čisto.Obnova čistého zálohovaného systému je 100 % účinnější a rychlejší, než skenování antivirem. To je jako byste jezdily autem bez rezervy a doufaly, že nechytnete defekt.

Jo to ženské dělají ale spíš počítají že jim to někdo opravíNajel jsem na kole přes 30 tis bez defektu. Gumy Dunlop

Také bez nehody, značka Primeros.

http://www.zive.cz/poradna/takto-ma-vypadat-... + http://highend-pocitace.webnode.cz/benchmarky/grafika/ aby se lidé také pobavili a ostatní byli varováni.Jak jezdí ženy opačného pohlaví, to je mi celkem fuk. Vytvoření bitové kopie disku je sice dobrý nápad, ale nemusí kvůli tomu kupovat Acronis. Nejlepší je nic "nechytat".

Z teba by bol zlý brankár, "nic by nevychytal".

Ano, pobavte se čtením mých příspěvků, někdy mi selže mozek a napíšu hovadinu. Já se taky bavím čtením na této poradně.Souhlasím s ms, proč kupovat Acronis, když uživatel surfuje tak, aby nic nechytil. To je teorie, praxe je jiná. Torrenty, stahování filmů, pornostránky, instalace čistících aplikací, atd. - ani špičkový antivir anebo profi-uživatel nedokáže uchránit systém. Umí Acronis smazat virus? Ano. Umí spravit rozbitý systém? Ano. Musím na poradnu nebo do servisu, když mi selže Windows? Ne. Já takhle funguji od roku 2006, když jsem si koupil první notebook. Používám PC každý den, nemohu si dovolit, aby mi selhal.

Četls, používá gumu.

Souhlasíš blbě, protože jsi nepochopil. Nemusí kupovat Acronis, když jsou alternativy za 0,- Kč.Tamto nemohu vysvětlovat někomu, kdo neviděl: http://www.csfd.cz/film/109401-halo-halo/pre... , ono je to pro uživatele Čumákoknihy a zapařence poněkud moc intelektuální.

ms: Jak jezdí ženy opačného pohlaví, to je mi celkem fuk.To máš na mysli transvestity?

Spis transsexualy, jen netusim, jestli od kouli nebo ke koulim.