» Poradna » Programy

3x RESTART

Prosím potřebuji poradit, jsem neznalý počítačové techniky (laik)Mé PC - Win XP , Ram 256, Gr.karta Radon 9200,Procesor- AMD Duron 1.2GHzProblém:Pořízení WebKamery (nejobyěenější 490Kč) s těmito požadavky:Minimální systémové požadavky Webcamer Vista Plus.        Procesor IntelR PentiumR II či AMDR AthlonR běžící na 266 MHz či vyšší.        MicrosoftR WindowsR 98SE, Me, 2000 nebo XP.      64 MB RAM.        100 MB volného místa na disku (vyjma instalace softwaru třetích stran.        CD-ROM mechanika a USB 1.1 port.        Grafická karta podporující 16bitovou barevnou hloubkuInstalace proběhla vpořádkuProvoz kamery a obraz taká vpořádkuProblém nastal jakmile Druhá osoba (v programu SKYPE 2), se začala za provozu PC připojovat svou kamerou ke svémuu PC. Jeho obraz u mne byl ve velkém šumu a zvuk také velice špatný, po krátkém provozu (asi 2minuty) u mne se sám odsebe restartova počítač a to 3x po sobě (jakmile naskočila pracovní ploch tak se restartoval.Dotaz zní: do jaké míry má přenos Webkamery z druhé strany na můj počítač a jestli ten samočinný restart je toho příčinou.MÁ ÚVAHA:2/  V nastavení -zobrazení- vlastnostech -kvalita obrazu, mám nastaveno 32 bitů nemělo by být 16 bitů? Může to být také příčinou těch 32 bitů?Všem moc děkuji. (možno" ICQ 227-381-595)

Odpovědi na otázku

ja mam taky webku druha strana nema... zkoušeli jsme novou verzi skype po asi 10 sekundach u přijmaci strany webka zamrzla a potom cely skype... asi to neni to same ale typuju že skype nebude uplně odladěn...

To bohužel opravdu vypadá na chybu Skype aplikace. :o((HW nároky Vaše PC splňuje s rezervou. Pokud přenášíte obraz ve 32bitové barevné hloubce, jsou pouze vyšší nároky na propustnost linky. Takové PC to hravě zvládá.

War- Myse_1. Zatím vám děkuji. Je zajímavé že obraz z mé kamery na mém monitoru je dobrý.Přenos z mé kamery na  protistranu (má obraz odemne také dobrý. Ovšem obraz z druhé strany na můj monitor je obraz ve velkém šumu a velice špatný zvuk.Kde můe být chyba? To vše se děje ve Skype, mám i ICQ 5, zde ještě nebyla možnost to vyskoušet.Dík za další rady.

Ano skype 2.0 je fakt este nedorobeny a viacery s nim maju problemy

Tak že na přenos obrazu z Webkamery je ICQ?

jo ICQ to taky umi... potom je ještě kupa softu většinou placeneho... určitě bych ale zkusil to ICQ nebo Msn tam to taky funguje dobře ale msn moc lidi nema :o)

...War díky,ještě tě požádám zda by jsi mi mohl (jestli jsi porozuměl) vysvětlit mou otázku viz.War- Myse_1......?Díky.