» Poradna » Programy

3Dfx Voodoo 1 na Win95B s problémy

Mám problém s Voodoo 1 na Win95B. Po spuštění jakékoliv hry pod 3D nebo třeba i informací o DirectX mi celá obrazovka zamrzne (změní se na bílou barvu) a pomůže pouze reset. Nevím čím by to mohlo být. Zkoušel jsem různé DirectX a i ovladače na 3DFx ale nic nepomohlo.

Odpovědi na otázku

Možná je to blbost, ale máš ho vzadu propojeny s grafickou kartou?Ja to propojení posledně za testovacími účely odstranil (píchnul jsem monitor přímo do videokarty a ne do VooDoo), pak jsem na to zapomněl a při DirectX testu mi to taky dělalo bílou obrazovku.Kdyby to nebylo tím, tak k VooDoo1 byly testovací prográmky na instalačním CDčku. Zkus zjistit, jestli ti vůbec funguje (jestli nenmá HW chybu).

No zapojený to vzadu mám. Ale vyzkouším ty testovací prográmky. Moc díky. Potom dám vědět