» Poradna » TV, audio a video

3D zobrazení - windows 10 nastavení

Dobrý den nedávno jsem si koupil nový monitor a teď jak se koukám do nastavení vidím funkci 3D zobrazení . A tak se chci zeptat na co se tato funkce vlastně využívá? ( 3D filmy s 3D brýlemi [pasivní , aktivní?]) nebo je to na něco jiného ? Děkuji předem za odpověď

Odpovědi na otázku

ja som si kupil nove auto, a tuto nalavo je taka packa. Nevies na co je?

A jaky typ monitoru jste racil koupit?Co o te funkci pisou na webu vyrobce monitoru / v manualu k monitoru?

Jsem troufnu si říct veliký fanda 3D zobrazení, no a jelikož víme že je to zcela mrtvé, tohle mě velmi zajímá

Podle mě téměř jistě nekoupil stereoskopický monitor, takže prozraď copak to je?

Taky mne to zajima. protoze jedine realne pouzitelne reseni nV odpiskala uz pred lety. (Ale dost se obavam, ze pujde o neco typu "chyby v prekladu" apod.)

Zkoušel jsem si stáhnout nějaké 3D video a pogram ExMPlayer a zkoušel jsem si přes polarizační brýle a nic to nedělá takže opravdu nevím . Asi bych tuto debatu ukončil -děkuji všem za odpovědi

A ten typ monitoru???

Tak snad bys proboha asi věděl, kdyby sis koupil 3D monitor. A ne, polarizační brýle na to nefungují, i kdyby 3D byl.

Možná myslel polarizační brýle k pasivnímu 3D, ne polarizační brýle jakože sluneční :)

Ty by samo fungovaly, ale na monitoru by měl tlačítko na manuální aktivaci 3D.
Žádný speciální SW taky není třeba. Tedy pokud se nebavíme o hrách. Tam ho třeba je

Jo, to chápu, že nemyslí sluneční polarizované Pravděpodobně myslel ty pasivní polatizační brýle, co se používají v 3D kině. Ale ty na domácí 3D TV nebo monitory použít nešly snad nikdy, na to se používaly aktivní brýle se střídavým zatemňováním očí.

Mám 2televize a jeden monitor, vše je pasivní na ty “lehké” brýle a používám často už 10let :)
Ale to jen tak pro info, dnes není třeba to vědět. Je to pohřbeno
Důvod je samo absenci blikání které produkuje právě ten aktivní systém alá nVidia.
Dnes bych byl nejspíše slepý. Je to fakt záhul na palici

Pokud máš zobrazovadlo, tak obsahu je habakuk.
Komunita dokonce oživila přímo 3D Vision a to tak, že to běží i na pasivní TV.

Ale bez klasického zobrazovátka jedině VR helma. Tam je to bomba.