» Poradna » Ostatní

3D Vision

ZdravímS novým ovladačem grafiky se mi nainstaloval 3D Vision a je mi asi kničemu jestli je to pro virtuální realitu, tak nevím jestli ho můžu odinstalovat nebo ne. Přesně to jsou NVIDIA Ovladač 3D Vision 372.70 a NVIDIA Ovladač řídící jednotky 3D Vision 369.04 ... Poraďte prosím jsem zoufalý :(

Odpovědi na otázku

A máš monitor s 3D vision? Tak ti stačí jen dokoupit brýle s 3D vision...doporučuji verzi 2. No...a tvé zoufalství se změní v nasrání ale má to své klady...zařadíš se do skupiny hráčů, kteří místo hraní nastavují a nastavují...stále do zblbnutí. Naposledy jsem nastavoval vision na GTAV 4hoďky

lol

Nejspíš můžeš. Při nejhorším nainstaluješ ovladače nVidia grafiky znovu.