» Poradna » Mobily

3d video v UHD

Ahoj, prosím Vás. Kde bych sehnal opravdu kvalitní video soubor v rozlišení (3840 x 2160) a ve 3D tak, abych si ho mohl vychutnat na této TV:http://televize.heureka.cz/lg-84ub980v/specifikace/Děkuji

Odpovědi na otázku

Ty seš pěkné máslo... Inteligentní člověk si kupuje televizi podle toho, co na ní chce přehrávat. Ty to děláš naruby, že si koupíš TV podle papírových parametrů a pak hledáš, co na ní přehrávat Tak se na ni dívej ve vypnutém stavu, za ty prachy to musí být pohled i tak :D

Jediné máslo jsi tu ty, když odpovídáš na něco na co se tě nikdo neptal. Já jsem si žádnou TV nekoupil, ale mám možnost si takový film na takové TV pustit. Takže pokud nemáš co k tématu, už se nepiš kraviny.

Moje odpověď platí i tak Nejprve mám něco, co si chci pustit a pak k tomu hledám technické prostředky. Hledat cokoliv jen proto, abych si to pustil na konkrétní televizi, to je úlet A jsi na otevřené poradně, takže tady budu komentovat co budu chtít, to jen pro tvoji informaci.

Vidím, že si nedáš pokoj. Mě je jedno proč si příbuzní koupili takovou televizi, je mi to opravdu jedno. Ale když už ji mají, tak se chci podívat na 3D film v UHD kvalitě s využitím plného potenciálu této TV. Takže hledám takovou ukázku, která má např 500GB a je to jen půl hodina videa. Chci se podívat s příbuznými doma v obýváku na něco kvalitního. Je to upravdu takový problém pochopit. Nezajímá mě za co utrácejí peníze a tvoje názory také ne, když se na ně nikdo neptá.

To máš blbé. Pokud tě nezajímají názory ostatních, tak se neptej na veřejné diskuzi...

Naprosto souhlasím, mužeš si komentovat co chceš a kde chceš na veřejné diskusi.Nicméně, jen ti tím dokazuješ svoji debilitu, když píšeš zcela mimo mísu a ani neznáš odpověď na tazatelův dotaz.

vygeneruj šum.

čekal jsem, že na youtube budu více osekaná videa co do kvality. Už je kvůli té velikosti.

To víš někdo tady závidí ,že máš možnost sledovat tuto TV v klidu .Předpokládám ,že mají i satelitní příjem ,takže by se dalo dohledat i tv stanici co už vysílá 4K video.Taky plánuji za 2-3 roky koupit tv podobné urovně s 4K rozlišením Mám sice natočené 4K video na Lumii 1520.,ale zatím jsem ještě tento záznam jsem ještě taky neviděl na tv co podporuje 4K rozlišení,ale na fullHD obrazovce 100 cm je záznam skvělý .Takže zkus nějaký videozáznam z mobilu co umí 4K video a prostřednictvím miracast to přehrát na této tv

Děkuji..zkusím. V základním menu jsou jisté ukázky, ale dost se od sebe liší. Jen velmi málo těchto ukázek co se týče 3D kvality oprvu vystupovalo až přede mě, ostatní byli prohloubené do dálky. Kvalita UHD se také lišila. Nejkvalitnější byla obecně animovaná videa.

Ahoj, asi Te zklamu :)Mam taky 4k display, akorat v notebooku.Zadny film ve 4K neni. Jen upscale z FullHD do 4K, ale to neni prave 4K.Takze Ti zbyva Youtube, kde nekolik 4K videi je.Jestli je to 3D aktivni, tak je k nicemu a jestli pasivni, tak pobezi v polovicnim rozliseni.Pripoj nejlepe notebook k TV a nech si 4K video nacist...chvilku to trva i s rychlym netem :DAle nektera videa stoji za to...hlavne co se dokumentu tyce.

Jo a jedine co se da sosnout v pravem 4K je porno, ale na to asi s pribuznyma koukat nebudes :DAle kvalita uzasna...jak bys tam byl

Na 4K porno nemám odvahu koukat... imho to musí být tak detailní, až by to mohlo člověka spiše odradit