» Poradna » Ostatní

3D Simo MultiPro

Zdravím, pořídila sem si 3D pero 3Dsimo MultiPro - jenže při zapojení a i výběru správného typu vloženého materiálu, se tužka nahřeje, jenže vložená kreslící struna vychází z tužky jako "tenčí struna, která hned ztvrdne", tudíž nejde vůbec kreslit. Má někdo z tužkou nějaké zkušenosti ? Zda dělám něco konkrétního špatně, nebo jde o vadný kus a mám ho reklamovat? Děkuji S.

Odpovědi na otázku

uživatelé si na to dost stěžují a reklamují, ale každopádně se ujistěte že máte správně nastavený materiál a teplotu + posuv..

2 typy materiálu, a u každého byl výsledek stejný, zkoušela sem vícekrát... takže ještě dnes vyzkouším, a asi přistoupím k reklamaciděkuji za reakci :)

Dobrý den,můžete nás kontaktovat na přímo a váš problém hned zítra vyřešíme případně poskytneme nový kus. S pozdravem David