» Poradna » Ostatní

3D model

Zdravim vsechny.Nemate nekdo stl model fixace retizku zaluzii. Je to takovy ten kousek plastu, co se do nej zacvakne retizek zaluzii, aby drzeli ve zvolene poloze. Tato soucastka se rada po cae rozdroli, urcite je uz vymodelovana, ale nedokazi ji dohledat :(DikH.

Odpovědi na otázku

Zháňať "model", potom si to asi chceš na 3D tlačiarni vytlačiť - zdĺhavé a drahé.Radšej miesto toho nájdi firmu, kde sa zaoberajú montážami takýchto roliet a žaluzií a KÚP si to. Je to náhradný diel a na 100% nebude stáť viac ako 5 Kč. U nás sa takéto predávajú ako kusovky po 5 centov, ak kúpiš 10ks - tak dokonca 30 centov/10ks (vašich cca 8Kč).

Tiskárnu vlastním, ale zrovna tohle bych netiskl. Originál je trvanlivý, má hladký povrch, je omyvatelný. Zajdi do nejbližší prodejny žaluzií, i nějaké lepší železářství by je mohlo prodávat.

V každé výrobně plastových oken ... ti to prodají.