3D mkv a HDMI 1.3

Zdravim vsetkych, chcel som sa opytat ci nema niekto skusenost s prehravanim 3D mkv cez mediacentrum s HDMI 1.3 do 3DTV. Jedna sa presnejsie o mediacentrum A.C. Ryan Playon HD mini2 a 3DTV SOny KDL-46HX820. Niekde som cital, ze na 3D je potrebne HDMI 1.4, ale pri podrobnejsom hladani som niekde nasiel, ze HDMI 1.4 je potrebne iba na full 3D bluray disc movies, ale na 3D mkv by malo stacit aj HDMI 1.3. Neviete neikto poradit alebo nemate nejake skusenosti, ze ako to v skutocnosti je? Diki

Odpovědi na otázku

takhle, HDMI v1.3 ti prenese taky 3D obraz, ale neni to standart, lepe receno to obe zarizeni musi "vedet" - tvoje televize tam tedy 3D neocekava, musis ji na tento prenos rucne upozornit - tuto TV nemam, netusim, jak se to zapina - ale toto je to, co vim o prenosu 3D pres HDMI v1.3