» Poradna » Programy

3D foto na 3D TV - problém se zobrazením

Zdravím,

Mám telefon HTC EVO 3D a televizi LG 42LW5400. Chtěl bych si na televizi prohlédnout 3D fotografie z telefonu,
ale mám problém se zobrazením. Některé fotografie ve formátu MPO se zobrazí bez problémů, jiné se jakoby horizontálně rozdělí na poloviny a TV je navrství přes sebe, takže přes brýle vidím každým okem úplně jiný obraz.
Přitom se jedná třeba o fotky pořízené za sebou, se stejným nastavením fotoaparátu v telefonu. Jedna 3D, další dvě paskvil. Neřešili jste někdo podobný problém? Kde by mohl být zakopaný pes?
Díky

Odpovědi na otázku

Ještě bych doplnil: Formát JPS se nezobrazí vůbec, nebo hodně roztažený.

Pošli nějaké fotky, vyzkouším to na TV. Pravděpodobně bude nutné typ 3D nastavit ručně (tv nerozpozná typ 3D - vedle sebe, nad sebou, prokládaně atd).