» Poradna » Programy

3D filmy přes Flashdisk

Nevím jestli se to tu už neřešilo, ale zeptám se přímo:
lze přehrát stáhnutý 3D film (dvojnásobné rozlišení - kvůli dvěma snímkům ve stejný okamžik) ve formátu avi přes USB flash (32 GB) disk na 3D TV? Popřípadě, co ta televize musí mít aby to šlo?
Dík moc a omlouvám se, jestli je můj pohled extra naivní

Odpovědi na otázku

Stačí se zamyslet nad tím, jaká je rychlost usb 2, 480 Mbit/s, což je 0,5 mb za sec.
Pro 3d film trochu málo. Mne v tv bez 3d jde film ne 3d z usb občas trhaně, ale jde.
U 3d pochybuji o přehrání filmu bez problémů.

Rychlost cteni USB2 je bezne pres 30MBps=240Mbps a to musi stacit na kazde video.
Mimoradne narocna ukazka "Samsung.Demo.Oceanic.Life.x264.1080p.40Mbps.mkv" ma datovy tok 6x mensi jak je patrno. Je politovanihodne, ze si tady vetsina ucastniku plete velka a mala pismena v uvadenych jednotkach.

Mía :A v manuálu o tom zmínka není?

V první řadě musí televizor podporovat NTFS, pokud umí pouze FAT32 tak na něm přehrajete soubor o max. velikosti 4GB.

Hm co má televize společného s filmem ? , jo jestli myslíš TV s USB vstupem tak spíš nepřehraješ (bavme se o finančně dostupných TV) co si tak pořídit HD player ? , nebo HTPC

např: http://www.softcom.cz/detailpage.asp...
HTPC - to je trošku dražší a spíš nee pro tebe.

Fungje to uplne v pohode, aj ked ej to 3D video, nie vzdy je rozlisenie 1920x2 x1080, niekedy je to 1920x1080, to znamena ze aj ekd su dva obrazy, tak obsahuju iba polovicny pocet stlpcov.