3D animacia

Zdravim vospolok,
obraciam sa na Vas s malou prosbou o pomoc. Takze priamo k veci:
Potrebujem vytvorit animaciu valcovacej linky-konkretne zavadzania plechu. Moj stav je taky, ze vsetky stroje mam vymodelovane v ProE WF3. Ten vsak s animaciou zavadzania plechu pracovat nedokaze. Preto Vas prosim o radu, v akom programe (3DMax...) by to slo, pripadne ktory z nich je z uzivatelskeho hladiska najjednoduchsie ovladatelny. Potrebujem viac typov ako jeden. Ak mate nejake skusenosti prosim poradte.

Vdaka

Odpovědi na otázku

truespace,carrara studio,openfx,lightwave 3D,3D max,Amapi 3D,Maya,blender,houdini......a x ďalších,ktorý je najjednoduchšie ovládatelný je ťažké povedať,s každým z nich sa treba učiť robiť,každý z nich má svoje pre a proti,každému užívatelovi vyhovuje niečo iné,čo vyzerá na prvý pohlad zložito sa môže ukázať pri používaní ako naprosto blbuvzdorné a robí to,čo človek potrebuje,čo sa zdá na prvý pohlad ako super jednoduché sa môže ukázať pri samotnej práci ako nepoužitelné

je niektory z týchto programov uzsie naviazaný na niektorý CAD program??? potrebujem prevod modelov z ProE WF3.

všeobecne rozšírené formáty vedia medzi sebou načítať všetky,prípadne existujú pluginy,pokial sa jedná o nejaký špecifický,interný formát niektorého programu