» Poradna » Mobily

3 nové usb c kabely a ne funguje rychlé nabíjení

Zdravím, mam Xiaomi Mi 11 litle 5G a řeším problém s rychlonabíjením. Po roce se zlomil origo kabel tak jsem koupil nový přímo ze stránky výrobce 66w a po 4 dnech prestal fungovat, nabíjí ale pomalu a nezapne se super charger a mobil napíše pomalé nabíjení. Koupím další a to samé, tak jsem koupil jiny ne od xiaomi a za 2 dny prestalo opět fungovat rychlo nabíjení. Ségra má totožný mobil, měl jsem od ní kabel pujčený (ještě origo) a ten fungoval v pohodě. Takže používám nabíječku klasickou protože s tou se to nabíjí rychleji jak s tou rychlo (nabíječkou to není to jsem taky zkoušel) Přijde mi prostě že v tom origo kabelu bylo něco co ty další nemají nebo si to nedokážu vysvětlit. Nesetkal se s tím někdo a nevíte co teda koupit ?

Odpovědi na otázku

Trolluješ? Alebo máš Alzheimera? Pred hodinou si sa na to isté už pýtal!https://www.zive.cz/poradna/telefony-poco/sc-... Nahlásené!

Zajímalo by mě, co s těmi kabely děláš.Jinak kabel podporující Turbo Charge je opravdu specifický. V USB-A konektoru má navíc kontakt, který zajišťuje komunikaci s nabíječkou.Zakoupíš ho např. zde: https://www.czc.cz/xiaomi-nabijeci-kabel-usb... .