» Poradna » Notebooky

3 monitory

Dobrý den, mám tento NTB Asus X543UA-DM2756T Transparent Silver s touto grafickou kartou Intel UHD Graphics 620. Potřebuji kvůli práci připojit 2 další monitory. Jeden monitor mi připojit jde druhý už pak ne. Monitory jsou tyto ASUS VY249HE-W. Je problém v grafické kartě? Dost možná ve mě. Nejsem odborník. Tak prosím o nějaký typ/radu.

Odpovědi na otázku

Díky . bez té dokovací stanice to tedy nepůjde?

mas 2 diery na monitor na tele notebooku?

Podle mne jen 1xHDMI .................... a další díra USB3.1

Super 1díra=1monitor.
Víc monitorů jedině přes dock

nope

Ne, to ti jen zobrazi stejny signal na obou monitorech.

OK děkuji