3 monitory na R9 270X

Zdravím chci se zeptat proč mi nejde monitor zapojeny do DVI...Mám 2 monitory na DVI a 1 na HDMI funguje jenom jeden DVI monitor a HDMI monitor proč mi nejde ten druhy DVI monitor?

Odpovědi na otázku

Na mojej automatickej pracke mi to tiez nejde.Nechcel by si nieco napisat o HW a OS ?

Myslím si že o HW jsem napsal dostatečné info v nadpisu GK je r9 270x. a OS win 7

První dva monitory mohou být zapojeny libovolně. Třetí musí být zapojen přes Display Port. ☺

nemusí, ale oba monitory na DVI musí mít stejné rozlišení.viz.http://support.amd.com/en-us/search/faq/170to je úlet tohle AMD, oni upravdu musí uživateli pořád házet klacky pod nohy.. když už se jim povedou ovladače tak je tam zase nějaká vyjímka v zapojení monitorů...