» Poradna » Ostatní

3 monitory na 1 pc

Ahoj chtěl bych si koupit pc kam jdou připojit 3 monitory,abych mohl hrát hry nějak takhle http://www.youtube.com/watch vůbec se v tom nevyznám hledám pc do 20000 Kč chtěl bych na něm hrát World of Tanks atd.

Odpovědi na otázku

do 20 000 ? tak s tím nepočítej, jen ty monitory pokud koupíš nějaký levný třeba za 2500 tak už máš 7500 pryč tudíž ti zbyde 12 500 a za tu cenu pořídíš možná tak grafickou kartu s procesorem.Ta grafika totiž nemůže na triple monitor být jen tak ledajaká.

ne já myslím jen ten počítač do 20000 Kč to záleží na grafice?

Prosím tě, otázka byla položena jinak. Tak mu poraď a neptej se na jeho finance. Mudrlante. Ještě bys mu mohl poradit větu:,, Vygoogli si to" To také takoví mudrlanti dělají.

3 monitory umí všechny lepší dnešní karty. Za 20000,- PC, které je zvládne jde sestavit. Ale rozhodně ti na tom nebude všechno běhat na plné detaily, protože 3 monitory jsou 3x náročnější na výkon. Toto je přesně za 20000:http://www.czc.cz/96e9tr2p0mhpqatvf784e6itk... Trochu dražší s Intelem:http://www.czc.cz/46g3ca66bgg278k42rii2b6jc... R9 280X lze nahradit GTX 770, která má podobný výkon (trochu nižší), nižší spotřebu a vyšší cenu vynahrazuje nějakou tou hrou zdarma.

Sestavení je u CZC zdarma. V sestavách není mechanika (+400,-) a OS (+2000,-).

Ta druhá sestava je zhruba výkonna jako ta, na které hraje na tomto videu:http://www.youtube.com/watchXeon je totiž i7 bez integrované grafiky a R9 280X / GTX 770 mají výkon cca jako GTX 680 na videu.

ale já ho nechci sestavit chci normal novej sestavenej

však ti tak taky přijde, ty koupíš komponenty, u nákupu zaškrtneš "sestavit" a pak ti domů přijde hotovej PC.Ty PC co oni prodávaj už rovnou sestavený jsou k ničemu.

Tak si na stejný výkon připrav více peněz. Hotové sestavy jsou VŽDY méně výhodné. U CZC jen nahátíš věci do košíku, zatrhneš "Sestavte mi sestavu zdarma" a domů ti to přijde jeko hotová, otestovaná sestava. Tedy to samé jako hotová. Jen víš, co v ní je a nepáš v tom jen bordel ze skladu, co zrovna zbyl.V hotových sestavách je často starý HW a reakce na novinky je velmi pomalá. Například největší výrobce LHAL 3000 ještě ani nezareagoval na to, že před měsícem vyšli nové grafiky od AMD a stále prodává ty staré, za staré ceny (dokud je nevyprodá).

Nemusí mít grafickou kartu za 20 000Kč. Já sem to vyřešil tak, že sem si koupil Gkartu s procesorem a k tomu trafo na druhou Gkartu . Takže v počítači mám vlastně dvě karty. Ale nevíhodou je že musím mít lepší a větší skříň

a co grafárna s výstupem VGA, DVI, HDMI, ta by mohla obsloužit tři monitory obdobně jako mi ovládaní GK na NB nabízí tři různé monitory (LCD, VGA a HDMI), tj. každý si po připojení k NB nastavím zda bude samostatný (rozšiřující plochu LCDčka NB) nebo klon obrazu NB.

zapomněl jsem dodat, že zmiňuji linux, jak to půjde na winckách netuším.

Není důležité kolik má konektorů (3 konektory jsou na nich dávno, ale vždy fungovaly maximálně 2 zároveň), důležité je, které to je konkrétně.

mam dojem, že jsem to zkoušel na tři a šly i tři zobrazovače, teď tady nemám monitor, ale večer to zkusím LCD NB + monitor VGA + plasma HDMI

tak jsem to zkoušel na Lenovu s openSuse a nainstalovanými ovádači AMD Catalyst, ty opravdu pustí jen 2 monitory ze tří a přebíjí orginální ovládání v KDE, které je defakto podřízeno Catalistům. O víkendu to zkusím na dceřinem Lenovu s Ubuntu a komunitními ovládači (akorát nevím jak a kde na ubuntu přepnu monitory)

PC za 20000Kč na 3 monitory nejde. Karty které utáhnou 3 monitoryRadeon R9 290XGTX780Ti (Titan)2*GTX770 nebo 2*R9 280XRadeon 7990Karty začínají na 12000Kč. Za 8000Kč se rozumný zbytek sestavit nedá.A nebo jak píše WiQiX, pak se prostě budou hry od hry snižovat detaily a chlazení.Nicméně bych hodil do placu k zamyšlení ještě jednu věc - proč tak málo na herní PC (za to se staví obvykle herní PC pro FullHD a není to žadný ultradělo), když monitory tě vyjdou zhruba na 15 tisíc?!

Zdravím,také o něčem takovém uvažuji. 3 monitory se mi hodí zejména na práci. Nicméně, když už tam budou nějakou tu hru bych taky zkusil. U toho Vašeho výčtu karet co to zvládnou mě zarazil fakt, že tam není R9 290 a 280x máte 2x.Karta R9 290 nebo jedna 280x tři monitory nezvládne? Nebo ano, ale s výraznými kompromisy?Děkuji

Doporučuji desku ASUS (herní pro min. 2x PCIe x16) a k tomu si pořiď dvě standardní karty (i kancl pokud to nechceš na hry) pro 2 monitory. Následně máš možnost připojit až 4 pracovní monitory (HDMI, DVI, DisplayPort), monitory si kup lepší ne nějaké šmejdy a záruku prodluž na 3 + 3 u DELLu lepšího automaticky 5 let a každý mrtvý pixel znamená možnost reklamace. Jo a pokud by jsi chtěl hrát musíš tam prostě dát lepší karty to se nedá nic dělat a takové PC bude atakovat 55 litrů bez monitorů i disků.