» Poradna » Mobily

3 měsíční výdrž paměťové karty a následné rychlovybíjení telefonu

Zdravím, mám telefon Lenovo S60 a mám s ním problém spojený pravděpodobně s paměťovými kartami - konkrétně v telefonu jakákoliv paměťovka vydrží cca 3 měsíce a následně začne vznikat problém s rychlo vybíjením telefonu. Data lze z paměťové karty stále dostat, ale telefon po 3 měsících od vložení nové paměťové karty začne při provozu šíleně hrát a baterii vybije prakticky do pár hodin i bez toho aniž bych na něm něco dělal, po následné výměně paměťovky za novou problém odezní....Máte nějaký tip, čím by to mohlo být? Paměťové karty jsou vyzkoušel snad již ve všech možných značkách a cenových relacích....

Odpovědi na otázku

Pochybujem, že pamäťové karty (SD karty) zapríčiňujú vybíjanie mobilu. Problém bude len v telefóne. Skús si to svoje Lenovo radšej preveriť na prípadný bordel. Istotne niečo v ňom máš usadené, prípadne si ťahal niečo z neoficiálnych stránok a zas*al si si Android....