» Poradna » Ostatní

3-DIMENSION SPEAKER SYSTEM SW - G106, jaký je označení IO zesilovače?

Zakouřilo se z bedničky reproduktoru a integrovaný obvod se rozsypal na prach, zmizelo i označení. Nemá někdo nebo neví co by to mohlo být za typ. Vím jen, že má 18 nožiček v řadě, napájení 15V, čtyřnásobný zesilovač levý , pravý a můstek na subwoofer.

Odpovědi na otázku

Pokus se zkontaktovat Honzu na www.pira.cz

LA4630N