2x HDMI

Dobrý den,chtěl bych se zeptat, pokud lze a popřípadě jak dostat HDMI signál z grafiky a zároveň ze základní desky (z jejího konektoru na zadní straně). Mám grafiku, která má jeden HDMI výstup a pak desku ASUS Z270F, která má taky HDMI. Dá se to náko vymyslet abych si mohl připojit monitor ke GK a televizi k desce a rozšířit si třeba plochu atd...

Odpovědi na otázku

Aka je to grafika? Vacsina GK umoznuje pripojenie viac monitorov alebo TV.

RX 560 (1xHDMI/1xDVI-D,1xDP). Jde o to, že z GK jdu do monitoru přes HDMI (monitor má jen HDMI a VGA). A pak má grafika Ještě DP z toho musím jít redukcí na HDMI a pak 10m HDMI kabelem (kabel je poměrně kvalitní kupoval jsem od Belkinu cca za 1500kč) do TV a po té redukci a té vzdálenosti mám problémy s obrazem...Proto se ptám jestli to nejde nějak ošetřit, abych nemusel užívat redukce a do monitoru šel z GK a do TV z desky...

-HDMI má omezení délky na kterou přenáší obraz, neřeší to redukce ale "zesilovač"-DP a HDMI jsou digitální , VGA je analog řešením není redukce ale převodník

Používám kabel 15m HDMI a funguje. Potíž bude asi v tom převodníku, je tam elektronika.

Naozaj si to nepletieš s prepájaním predlžovačiek na eletrine ? Tam to môžeš hala.bala potrepájať a svetlo stále svieti ! Naštuduj si základy a uvidíš , že to pôjde! Belkin kábel za 1500KČ naozaj nie je to pravé čo potreješ , treba "aktívny" kábel ,resp. redukcia .

Super, to s tím zesilovačem je pro mě novinka, to jsem nevěděl, děkuji. Ale i tak otázka zůstává stejná, dá se vyvést signál ze základní desky a GK najednou?...

V Biosu základní desky by měla být na to volba.

Paráda, zkusím to najít, děkuji...

U mé desky se to jmenuje IGP Multi monitor.

Už to funguje, vyhodil jsem redukci a zapl funkci v BIOSU (GK do monitoru, MB do TV), takže super. Děkuji všem...