2x DVI display, 1x HDMI TV (all FULL HD)

Mám 2x FULL HD display připojený DVI konektorem a 1x televizi připojenou HDMI kontektorem, taky FULL HD. OS Windows 7.

Grafická karta nVidia GTX470 má sice dostatečný počet portů (2x DVI, 1x HDMI), nicméně dokáže zobrazovat pouze na dva výstupy najednou, tři najednou nezvládne.

Občas si chci pustit něco na TV. Dokud jsem měl jen 1x DVI display, nebyl s tím problém.
Teď ale musím vždy jeden z DVI monitorů vypnout a místo něj zapnout HDMI výstup. Musím to dělat ručně ve windows nastavení a to se mi vůbec nelíbí.

Určitě existuje řešení, jak provozovat všechny najednou (bez toho, abych kupoval jinou grafickou kartu).

Pro práci potřebuji všechny tři, pro hraní her mi stačí jeden DVI monitor / jedna HDMI televize.

Příjde mi logické jeden z DVI displayů připojit k jiné (levné PCIe) grafické kartě a k nVidii mít připojený pouze 1x DVI a zároveň HDMI televizi.

GRAPHIC CARD #1:
1x DVI
2x HDMI

GRAPHIC CARD #2:
1x DVI

Tím by byly zapojeny všechny 3 displaye najednou, ale...
- jde to vůbec? Umí to Windows 7?
- umí Windows 7 zobrazit plochu na dva displaye, kdy na každý je připojen k jiné grafické kartě?
- jak by to pak bylo s 3D akcelerací (jeden monitor přece běží na jiné kartě)?

Odpovědi na otázku

Oprava:

GRAPHIC CARD #1:
1x DVI
1x HDMI

GRAPHIC CARD #2:
1x DVI