» Poradna » Notebooky

2x Dell P2719H k HP fq1902ns

Jak propojit dva monitory Dell P2719H a notebook HP fq1902ns s Intel i3 ?Dell Dock WD19S USB-C 130W také nepomohl.

Odpovědi na otázku

Nijak, jediny graficky vystup tam mas HDMI.Vzhladom na to ze USB-C je iba konektor, treba sledovat i verziu USB, ten NTB ma iba USB-C vo verzii 3.1 Gen 1, dock vyzaduje USB 3.1 Gen 2. Nepodporuje Thunderbolt ani DP alter mode, takze mas smolu.Konkretnu specifikaciu a co to obnasa, moznosti pripojenia, treba preverovat pred kupou.

Díky, takže NTB HP fq2902nc také k ničemu?

pouzi dock s normalnym usb3 konektorom, nie usbC